Voda – Topení

Voda – Topení2021-02-18T13:35:03+00:00

Velkoobchod ŠABATA působí již více než 25 let na trhu v oblasti vody, topení, plynu a sanity.

Jsme rodinná firma, kde jsme od počátku stavěli na první místo individuální a přátelské vztahy s našimi zákazníky a v této filozofii se snažíme setrvat i s rozrůstající se velikostí firmy. Jedním z nejdůležitějších prvků podniku jsou naši zaměstnanci, kteří zaštiťují a řídí provoz svojí kompetentností, samostatností a vysokou odbornou úrovní.

Uvědomujeme si, že v dnešní době, kdy není času nazbyt, je třeba vycházet zákazníkům vstříc zejména rychlou obsluhou a flexibilitou. Samozřejmostí jsou pravidelné rozvozy zboží či objemnějších zakázek našim stálým zákazníkům.

Díky dobré spolupráci s našimi dodavateli nabízíme široký sortiment materiálu skladem za konkurenční ceny. Naším cílem je zachování udržitelnosti obchodu v dlouhodobém horizontu a vytváření hodnot, na kterých můžeme všichni stavět.

Nejlépe za nás hovoří zkušenosti našich zákazníků

Firmu Šabata v Tachově mohu všem doporučit. Jako největší výhody bych uvedl možnost vrácení nespotřebovaného materiálu zpět na prodejnu a také rodinný přístup zaměstnanců. Materiál na prodejně v Tachově nakupuji dlouhodobě již několik let, vždy jsme se bez problémů dohodli na potřebném sortimentu, který je následně pečlivě doplňován a znovu připraven k odběru.

Z. Jelínek

Firma ŠABATA s.r.o. pobočka Cheb je pro moji živnost Vodoinstalatérství a Topenářství Milan Beran nedílnou součástí mého podnikání, bez které si to těžko dovedu představit. Prodejna je dobře zásobena veškerým materiálem, co se týče mého oboru a objednávky materiálu v dobrém termínu. Personál na svém místě (ví co prodávají a jsou velmi ochotní), vedoucí pobočky pan Dolejš chlap na svém místě….toho si moc vážím, dovede poradit jak zákazníkům, tak i montážníkům (což se vidí málokde). Prodejnu v Chebu doporučuji moc.

M. Beran

Jako živnostník nakupuji u firmy ŠABATA s.r.o. už léta a mohu pouze doporučit. Skvělý kolektiv, ochota, široký výběr sortimentu. Oceňuji i možnost odpočinku se skvělou kávou, nový e-shop, rychlost vypracování rozpočtu a možnost zapůjčení nářadí. Mohu pouze doporučit.

M. Král

Společnost ŠABATA s.r.o., je pro naší firmu klíčovým dodavatelem instalačního materiálu. Při vyřizování našich objednávek oceňuji zejména rychlost a preciznost pracovníků Vaší pobočky v Plzni pod vedením pana Jiřího Brože. Kdybych měl srovnávat s obdobnými firmami působícími v Plzni, tak Vaše společnost je pro nás na prvním místě s pěti hvězdičkami .

M. Regál

Rád nakupuji v instalatérství Šabata ve Stodůlkách, protože jsou zde moc milí a ochotní prodavači, kteří opravdu o sortimentu vědí snad úplně všechno a tak když si nevím rady, tak mi i poradí. ŠABATA má opravdu široký záběr v sortimentu pro instalatéry, topenáře, plynaře a pokud nejste vybaveni veškerou mechanizací, tak Vám ji i zapůjčí a to je dnes opravdu velkou výhodou. Doporučuji navštívit, budete mile překvapeni a naprosto spokojeni 🙂

M. Huda

S prodejem a obslužností na pobočce Příbram naprostá spokojenost. Vedoucí manažer vychází vstříc, požadované materiály jsou dodávány včas. Časová flexibilita velmi dobrá i pokud jde o otvírací dobu pobočky. Pan Jobek je ochoten materiál vydat praktický kdykoli buď po dohodě nebo i při havárii. Sortiment v prodejně vyhovuje. Časová dostupnost zboží též dobrá. Spolupráci hodnotíme jako velmi dobrou.

J. Vitásek

Je obrovská výhoda Vaší firmy, že v Praze máte dvě pobočky a tak pokud pracujeme někde v oblasti Prahy 6 nebo směrem k Berounu můžeme díky Vaší druhé pobočce klidně odebrat zboží a Vaše firma díky vnitřnímu informačnímu systémem zajistí, že nemusíme jezdit pro faktury na druhý konec Prahy, ale jedeme tam, kde to známe. S Vámi osobně nebo s Vašimi kolegy pokud se něco vyskytne tak to prostě vyřeším verbálně za pět minut a mohu se věnovat svojí práci. A je úplně jedno zda to je objednávka materiálu nebo nějaký jiný problém. Samozřejmě, že si také považuji toho, že ve Vás i Vašich spolupracovnících mám zdatné oponenty při řešení specifických nápadů našich zákazníků, ale to už je opravdu příjemný bonus. Závěrem ještě jednou děkuji za opravdu dobrou spolupráci a těším se na další výzvy, které nás čekají v tomto roce 2019.

M. Smolík

S pobočkou ŠABATA s.r.o. Cheb spolupracuji již dlouhou dobu. Díky vstřícnosti a ochotě personálu se tam rád vracím. Oceňuji taktéž rychlost objednávek a odborné poradenství celého kolektivu. Těším se na další spolupráci s vaší pobočkou.

R. Škapa

Firmu Šabata bych doporučil každému zákazníkovi, hlavně pro to, jak se o zákazníky starají, zejména na pobočce Praha Stodůlky. Je tam skvělý personál, který dokáže zákazníkům při jejich nákupech poradit, pomoct vybrat potřebný materiál nebo čím mohou zboží nahradit. Také mi vyhovuje, že mohu vracet na prodejnu neupotřebený a nepoškozený materiál, musím pochválit platební podmínky firmy, že mi vždy vyšli vstříc, když jsem potřeboval prodloužit dobu splatnosti faktury a ne malou výhodou je rozvoz materiálu větších rozměrů až na potřebné místo určení (montáže). Prostě kde je dohoda tam je pohoda :o)

V. Holiš

Jako dlouholetý zákazník mohu firmu ŠABATA s.r.o. hodnotit pouze kladně. Vstřícné, rychlé jednání, ochota, to je důvod věrnosti a dlouholeté spolupráce našich firem a doufám, že to tak bude pokračovat i v budoucnu.

Z. Veselý

Příjemná obsluha, prostředí, ochota a hlavně odbornost, se kterou se v obdobných prodejnách nesetkáte, jsou hlavní klady firmy ŠABATA s.r.o.. Doporučuji návštěvu a sami se přesvědčíte!

P. Vogeltanz

Již několik let spolupracujeme s prodejnou Společnosti ŠABATA s.r.o v Chebu. Je plná ochotných a milých prodavačů, kteří jsou znalí a ochotní pomoci. Jen více takovýchto prodejen a zaměstnanců.

T. Vojík

Naši obchodní partneři: